HAKKIMIZDA

          Best Çanta, çanta imalatı yapan tecrübeli bir firmadır. Temelleri 2000 lere dayanan ve günümüzde (Best Çanta) olarak son halini almıştır. Çanta imalatına fason üretim olarak başlayıp, yılların tecrübe ve kalitesi ile kendi ürünlerini imal etmeye başlamıştır. Her ihtiyaca uygun çanta imalatı yapabilmekteyiz. Bu uzun soluklu yolda asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Farklı lokasyonlarda bulunan 3 adet üretim tesisimiz ile yüksek kapasiteli ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilmekteyiz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

          Teşekkürler.

İSTEKLERİNİZ İÇİN SİZİ DİNLİYORUZ!

  • ÜRÜN SEÇİMİ “Önceliğimiz, isteklerinizi iyi dinleyip, doğru ürünü seçmenizi sağlamaktır. Doğru ürün seçimi ile profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından numuneler hazırlanır. Müşterimiz uygun gördüğü takdirde seri üretim için zaman planlaması yapılır. Ürünün kaliteli ve zamanında teslim edilmesi için seri üretime geçilmektedir. "

  • TECRÜBE “Ürünün kalitesindeki en büyük faktörlerden biri tecrübedir. Tecrübe ile istenilen ürünün doğru aşamalardan geçmesi ile zamanında teslimatı büyük önem arz etmektedir. Diğer faktör doğru malzeme seçimidir. Doğru malzemeyi uygun fiyat ile seçebilmek tecrübeye dayalı bir meziyettir."

  • MEMNUNİYET “ Memnuniyetiniz ; üründen aldığınız kalite, güven ve fiyat politikamız ile daha fazla artacaktır. Sorunsuz şekilde hedeflediğiniz ürüne zamanında ulaşabilmek size büyük keyif verecektir. Amacımız müşterilerimiz ile geçici olarak değil sürekli çalışabilmektir. Bu nedenle yapılan her işe büyük önem vermekteyiz.”